دسته‌بندی نشده

مدل مو بلند مردانه و راهکارهای بستن مو

مدل موی بلند یکی از مدل‌های جذاب برای زنان و مردان است. شاید باوری کلی حداقل در کشور ما وجود داشته باشد که مدل موی بلند مختص خانم‌ها است یا دست‌کم برای مردان مناسب نیست اما شاید برای شما جالب باشد که این باور تنها چند سالی است که به وجود آمده است. با سیری کوتاه در تاریخ و با تماشای عکس‌ها و تابلوهای نقاشی به این موضوع می‌رسیم که نه‌تنها مدل موی بلند برای مردان، بد نیست بلکه در گذشته بسیار مرسوم بوده است.

با توجه به فیزیولوژی بدن مردان و با علم به این مسئله که در مردان، ریزش مو بیشتر رخ می‌دهد، زمانی که مردی موی پرپشت و بلند دارد، شاید بهتر است از این موهبت استفاده کند و کفران نعمت نکند!

در مدل مو بلند مردانه به نسبت مدل مو بلند زنانه، تنوع کمتری وجود دارد. بسیاری از مردان برای بلند کردن موی خود زحمت زیادی به خود نمی‌دهند و صرفاً موی خود را بلند می‌کنند و به آن رسیدگی نمی‌کنند.
موی بلند به نسبت موی کوتاه نیاز به مراقبت بیشتری دارد و رسیدگی بیشتری می‌طلبد. پس اگر قصد دارید موی خود را بلند کنید سعی کنید، به آن توجه بیشتری داشته باشید. از شامپوی مناسب استفاده کنید و بامطالعه شیوه‌های مراقب از مو، سلامت موی خود را تضمین کنید. برای این دستیابی به اطلاعات در مورد سلامت مو می‌توانید به مقاله‌های متعددی که بانی مگ وجود دارد، مراجعه کنید.

در این مقاله نیز به معرفی مدل‌های مختلف در مدل مو بلند مردانه پرداخته‌ایم تا اگر قصد دارید موی خود را بلند کنید، بتوانید هوشمندانه این کار را انجام دهید.

قبل از معرفی مدل‌های جدید باید به این موضوع توجه کرد:

بلند کردن مو به این معنا نیست که نباید موی خود را کوتاه کنیم! گاهی کوتاهی مختصر مو، می‌تواند به رشد مو کمک کند و موی شما را از خطراتی مثل موخوره نجات دهد.

معرفی راهکار برای مدل موی بلند مردانه

موی خود را از پشت ببندید!

یکی از مدل‌های کلاسیک و محبوب در مدل مو بلند مردانه مدل بلند یکنواخت است. در این مدل شما تمامی قسمت‌های موی خود را باید به‌صورت یکنواخت بلند کنید. اگر رشد کنار مویتان از روی مو بیشتر است نیز وقتی طول مو به ۱۵ سانتی‌متر رسید تمام قسمت‌ها را یکنواخت کوتاه کنید.

زمانی که اندازه مویتان به ۱۵ سانتی‌متر رسید، زمان آن رسیده که آن را ببندید. بستن مو از پشت باعث جذابیت شما می‌شود. این جذابیت برای سر شما نظم و مرتب بودن را نیز در بردارد.
اگر موی بلند دارید و درجایی برای تمرکز، مویتان دست‌وپا گیر است نیز می‌توانید آن را از پشت ببندید.

یکی از روش‌های بستن مو از پشت جمع‌کردن آن‌ها در یک نقطه است. این کار باعث می‌شود پوست صورتتان نیز کشیده شود و درنتیجه صورت شما خوشفرم‌تر به نظر می‌رسد. ویژگی این مدل در همیشه‌ترند بودن آن است. این مدل همواره مد روز است و هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.